About Us

الان در هزاره سوم گردشگری رونق بسیار زیادی پیدا کرده. اما دیگه مثل دهه ۱۹۷۰ افراد کمی هستند که عاشق هتل‌های لوکس و مکان‌های از پیش مشخص شده باشند. الان شما دنبال یک شهروند معمولی ایرانی با امکانات معمولی هستید. شاید براتون جذاب باشه حتی بدونید ایرانی‌ها تو چه سبک لیوانی آب می‌نوشند و چطور در خونه‌هاشون بدون کفش راه میرن!

ما یک تیم ایرانی هستیم که عاشق سفر و گردشگریم. ما به دنبال تجربه‌های خاص و ایده‌آل در زندگی هستیم. زندگی به سبک خاورمیانه‌ای میتونه خیلی خاص باشه ولی ما دوست داریم اونو خاص‌تر کنیم.

تیم سوزیان تصمیم داره به شما یک تجربه خاص در خانه‌های ایرانی ارائه کنه. این تیم به دنبال خاص‌ترین مکان‌ها میره و بهتون پیشنهادهایی بسیار ارزان رو ارائه میکنه. همه خانه‌ها توسط ما چک میشه و میزبان شما به انگلیسی صحبت می‌کنه.

در خانه‌های معرفی شده توسط سوزیان، با شما مثل یک عضو خانواده برخورد میشه که انگار تازه از سفر برگشته. البته تضمین نمیدیم چون ایرانیا خرده فرهنگ تعارف رو خیلی خوب اجرا می‌کنند!

در حال حاضر در دو شهر تهران و اندیمشک (در جنوب غرب ایران نزدیک چغازنبیل)‌ ما خونه‌هایی رو برای میزبانی خواب و صبحانه شما داریم.

همچنین اگر بخواهید برای شهر اندیمشک میتونیم به شما راهنمای ویژه اختصاص بدیم.

تنها کاری که لازمه بکنید اینه که با آرامش و بدون هیچ خجالتی هر سوالی که دارید بپرسید.